Mytí aut


Nabízíme čistění vozů všech typů od obytných, přes osobní až po motocykly. Nechte si jen tak vyčistit Váš vůz nebo nám ho tu nechte během své dovolené. Vyberte si z širokého výběru programů. Nebudete litovat.


X1 – Exterior

30 minut • Cena: 198,- XL – 269,-

Kompletní ruční mytí exteriéru – odstranění hmyzu a všech nečistot, nanesení tekutého vosku, vysušení karoserie, prahů a hran dveří, vyčištění disků a ošetření pneu.

X2 – Interior

1 hodina možná víc • Cena: 598,- XL – 679,-

Kompletní vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, vyčištění koberečků, čištění a impregnace všech vnitřních plastů antistatickým přípravkem s UV filtry, vyleštění oken zevnitř. (provonění interiéru)

X3 – Complete

1 hodina 30 minut možná víc • Cena: 898,- XL – 979,-

Kompletní ruční mytí exteriéru – odstranění hmyzu a všech nečistot, nanesení tekutého vosku, vysušení karoserie, prahů a hran dveří, vyčištění disků a ošetření pneu, kompletní vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, vyčištění koberečků, čištění a impregnace vnitřních plastů antistatickým přípravkem s UV filtry, vyleštění oken – zevnitř i zvenku, (provonění interiéru)

X4 – Special

4 hodiny možná víc • Cena: 1598,- XL- 1699,-

Kompletní ruční mytí exteriéru – odstranění hmyzu a všech nečistot, nanesení tekutého vosku, vysušení karoserie, prahů a hran dveří, vyčištění disků a ošetření pneu, impregnace vnějších plastů. Kompletní vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, hloubkové tepování sedadel, podlahy, koberečků a dveřního ( stropního a kufrového) čalounění, při koženém provedení – vyčištění a impregnace krémem na kůži, vyčištění a impregnace vnitřních plastů antistatickým přípravkem s UV filtry, vyleštění oken – zevnitř i zvenku (provonění interiéru)

X5 – Exclusive Renovation

8 hodin 30 minut možná víc • Cena: 6498,- XL- 7499,-

Kompletní ruční mytí exteriéru – odstranění hmyzu a všech nečistot, nanesení tekutého vosku, vysušení karoserie, prahů a hran dveří, vyčištění disků a ošetření pneu, impregnace vnějších plastů. Kompletní vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, hloubkové tepování sedadel, podlahy, koberečků a dveřního (stropního a kufrového) čalounění, při koženém provedení – vyčištění a impregnace krémem na kůži, vyčištění a impregnace vnitřních plastů antistatickým přípravkem s UV filtry, vyleštění oken – zevnitř i zvenku (provonění interiéru)
Hloubkové čištění laku a jeho dekontaminace Renovace laku a světlometů – detailní strojní broušení a leštění, odstranění škrábanců, hologramů, oxidace a dalších vad. Ruční voskování karoserie (ochrana až na 8-12 měsíců). Vyčištění motoru

X6 – Deep Interior

2 hodiny 30 minut možná víc • Cena: 1298,- XL – 1399,-

Kompletní vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, hloubkové tepování sedadel, podlahy, koberečků a dveřního (stropního a kufrového) čalounění. Při koženém provedení – vyčištění a impregnace krémem na kůži, vyčištění a impregnace vnitřních plastů antistatickým přípravkem s UV filtry, vyleštění oken – zevnitř.(provonění interiéru)

X7 – Renovation

5 hodin 30 minut možná víc • Cena: 3000,- až 5000,- (dle stavu)

Hloubkové čištění laku a jeho dekontaminace. Renovace laku a světlometů – detailní strojní broušení a leštění, odstranění škrábanců, hologramů, oxidace a dalších vad. Ruční voskování karoserie (ochrana až na 8-12 měsíců). Impregnace vnějších plastů Vyleštění oken Vyčištění disků, ošetření pneu

X8 – Nano Armour

8 hodin možná víc • Cena: Příprava laku: 500,- až 2000,- + Aplikace: 2000,- + cena zvolené sady

Hloubkové čištění laku i skel a jejich dekontaminace. Vyčištění disků a oživení pneu. Strojní leštění a odstranění nerovností a vad laku. Ruční aplikace nanokosmetiky Pikatec – dlouhotrvající zaručená ochrana karoserie, skel, popřípadě i disků až na 12 měsíců. Sada Ceramic – 1500,- + příprava laku a aplikace. Sada Diamond – 3500,- plus příprava laku a aplikace

Pick-up Service

30 minut možná víc • cena Kč/km

Dle přání zákazníka přijedeme, vůz převezmeme, odvezeme, provedeme vybraný program a následně dle dohody opět vůz přistavíme na zákazníkem určené místo. Pro tento případ jsme pojištěni u Kooperativy.

Mobilní mytí a renovace

30 minut • cena se určuje vždy individuálně

Díky speciálním přípravkům, které používáme, nabízíme také mobilní mytí bez vody, a to jak mytí exteriéru, tak čištění interiéru i renovace laku. Dle přání zákazníka přijedeme s veškerým vybavením na vyhovující místo, kde svoji práci pečlivě odvedeme. (nejvíce takto navštěvujeme letiště, přístavy, zahrady s rodinnými domy atp.

XL jsou vozy typu velkých SUV nebo dodávky

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 602 471 608 či e-mailem: milach@volny.cz