Nejhezčí kemp u Prahy


Kemp Měchenice

mapaKemp Měchenice se rozkládá v údolí u Bojovského potoka. Pokud vyrazíte z Prahy cesta Vám nezabere více než 20 minut. Kemp leží na pravém břehu řeky Vltavy, proto se nemusíte obávat, že by jste se po dobu dovolené ani jednou nesmočili.

Ubytování

K dispozici Vám je louka na které je možno rozložit stan o jakýchkoliv rozměrů. Cena za stan je univerzální, nezáleží tedy na tom jestli máte stan pro 2 či pro 10 osob. Pro karavany je zde připraveno 30 míst s možností připojení k elektrické zástrčce s napětím 220V. Pokud se nerozhodnete ani pro jednu z těchto variant, jsou Vám k dispozici chatky s kapacitou 100 osob.

Koupání

Pro větší pohodlí a čistotu koupání je v kempu nainstalován bazén. Nemusíte se tedy obávat koupání ve Vltavě, do které vlezou jen ty neojodvážnější.

Sportovní vyžití

Vášniví turisté si přijdou na své, v okolí kempu se nachází zámek Radlík, Včelí hrádek nebo Hodkovice. Pro náročnejší je ve vzdálenosti 15 kilometrů hrad Karlštejn, který je proslaven pověstí, že zde nesmí strávit noc jediná žena. Karel IV. si také někdy potřeboval oddechnout od žen.

Milovníkům míčových sportů jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na nohejbal a volejbal. Nově je zde možnost vodního lyžování či paintballu. Pro ty nejodvážnější se nabízí možnost bungee.

Stravování

Samoobslužné potraviny se nachází poblíž kempu a pokud budete mít chuť na teplou minutku, nachází se v kempu restaurace s parádním venkovním posezením a kapacitou 110 lidí.

Pro trampy je možnost rozdělání si ohně či grilu přímo v kempu.

Ceník

ceník

FIAT WeinsbergFIAT MagisIVECO Tandy 621LAIKA X715RChybí vám karavan pro tento výlet? Půjčíme vám jej!

    Napsat komentář