Nejhezčí kemp v ČR s možností parkování karavanu


Autokemp Vranovská pláž

Autokemp Vranovská pláž se rozkládá na břehu Vranovské přehady nedaleko od města Znojmo. Díky své poloze je ideální pro klidnou dovolenou, spojenou s válením na pláži či relaxu ve stínu u karavanu. Aby jste si mohli naplno vychutnat klid a kouzlo dovolené, jsou Vám zde k dispozici masáže, nebo kulturní programové víkendy. toboganPro aktivní dovolenou jsou zde k dispozici mnohá sportoviště, volejbalové a nohejbalové kurty, tobogán a stoly pro stolní tenis. Za menší příplatek Vám budou zapůjčeny lodičky, šlapadla, tenisové kurty, minigolf nebo squash. Ani milovníky cyklistiky kemp Vranovská pláž nezklame. V okolí kempu se nachází mnoho kulturních památek, hradů, zámků, Národní park Podyjí, či podzemí Znojma, rotundu a Loucký klášter.
Autokemp disponuje 400 místy pro stanování a 80 místy pro karavan, samozřejmostí je elektrická přípojka ke karavanu. Auto poté můžete zanechat buď u karavanu, nebo na speciálně vyhrazených parkovištích.
plazVe středu autokempu se nachází bezbariérová budova s kuchyňkami, ve kterých naleznete vše potřebné od mikrovlnky a sporáku až po bioodpad. V bezbarierové budově také naleznete WC a sprchy, které jsou vybaveny babyroomem pro přebalení Vašich nejmenších ratolestí. Věci si budete moci vyprat a usušit v automatických pračkách.
Hlady nepojdete díky smíšeným potravinám, restauracím a rychlým občerstvení, které jsou po celém kempu, proto si budete moci na písečné pláži v klidu vychutnat například dobré chlazené pivo s langošem. Schladit se v parném dnu budete moci v krásně čisté vodě, která má na české poměry velice příznivou teplotu. Do vody vede tobogán, který můžete jako člen kempu využít zdarma, ovšem pokud se budete chtít přiučit nečemu novému, můžete zajít do školy windsurfingu. Pokud nebudete vědět co s večerem, za příznivého počasí je promítán film v letním kině. Když bychom dali dohromady atrakce a služby, kterými autokemp disponuje, řekli bychom si že se nebude jednat o jen tak levný autokemp. Ovšem z omylu nás vyvede pohled na ceník.

Ceník ubytování

Ceny za 1 noc: Mimosezóna
1.5.-19.6., 1.9.-30.9.
Hlavní sezóna
20.6.-31.8.
Karavan, mikrobus (včetně elektrické přípojky) 140 Kč 200 Kč
Autokaravan (včetně elektrické přípojky) 190 Kč 250 Kč
Autobus, nákladní vůz 90 Kč 160 Kč
Automobil osobní 80 Kč 80 Kč
Přívěsný vozík 50 Kč 50 Kč
Motocykl 50 Kč 50 Kč
Stan-malý do 3 osob 50 Kč 80 Kč
Stan – velký 70 Kč 110 Kč
Přístřešek altán (do 2m x 2m) 30 Kč 50 Kč
Party stan (nad 2m x 2m) 50 Kč 70 Kč

    Napsat komentář