Nejlepší a nejlevnější kemp v Chorvatsku pro kempování s karavanem


Kemp Vira

mekicevica_hvarSeznamte se s kempem Vira, který jsem navštívil s kamarády při projíždění Evropou. Nachází se ve velice tiché zátoce na ostrově Hvar nedaleko překrásného a stejnojmenného města Hvar v Chorvatsku. Nabízí se zde možnost parkování přímo v kempu s osobním automobilem, karavanem či dokonce autobusem. Po zaparkování na Vás dýchne vůně borovic rostoucích podél pláže, chránících kemp před nepříjemnými poryvy větru či vytvářející příjemný stín, který jistě oceníte při parných dnech. Pláže kryty borovicemi nejsou, proto se nemusíte obávat nedostatečného opálení. Osvěžení potom můžete hledat v křišťálově modrém moři, omývající oblázkové, nebo kamenné pláže kempu. Pokud přijedete bez svého vlastního obydlí ve kterém budete chtít strávit dovolenou, kemp nabízí možnost pronajmutí si domků, přívěsů nebo stanů, které si budete moci umístit na jednu ze 95ti parcel. vira_hvar_campingCelý kemp je pokrytý internete, pomocí wifi ZDARMA. Záchody a sprchy jsou pro kemp společné a nemusíte se obávat pokud jste například na vozíčku, mají bezbariérový přístup.  Kemp disponuje restaurací i obchodem, to potěší především návštěvníky, kteří si nepřivezli své vlastní jídlo.

Sportovního vyžití zde můžete naplno využít díky beachvolyballu, yachtingu, windsurfingu, tenisu, minigolfu, nebo podmořskému rybolovu. Na podmořský rybolov je zapotřebí potápěčského vybavení, které je možno si zapůjčit přímo v kempu. Pokud budete hledat spíše kulturní vyžití, než to sportovní, je možno dojet do již zmiňovaného města Hvar, ve kterém probíhají divadelní představení.

Ceník můžete nalézt na oficiálních stránkách kempu: http://www.suncanihvar.com/camp-vira-hvar/price-list.html 

Kemp obdržel v hodnocení 4 hvězdičky z 5ti a musím říci, že určitě zaslouženě, na dovolenou v tomto kempu vzpomínám velice rád.

Karavan FIAT MagisKaravan IVECO Tandy 621Karavan LAIKA X715RPotřebujete půjčit obytný vůz na tuto cestu? Jsme tu pro vás!

 

    Napsat komentář